+370 618 777 22

Apie kompaniją

Jus sveikina kompanija Žemeina, siūlanti Lietuvos rinkoje aukštos kokybės šiuolaikiškas medžiagas fasadų apdailai.

Mūsų siūloma produkcija atitinka pasaulinius kokybės standartus, kas yra patvirtinama atitinkamais sertifikatais ir leidimais. Mes rūpinamės kiekvienos plokštės ir apdailos plytelės kokybe, nes Jūsų gerovė – tai mūsų reputacija!

Mūsų pagrindinė užduotis – užtikrinti Jums visišką produkcijos kokybę už protingą kainą.

Būtent todėl visi UAB Žemeina pateikiami Lietuvos rinkoje produktai praeina visą testavimo atsparumo Rytų Europos klimato atžvilgiu ciklą. Šis testavimas vykdomas pagal specialią programą, parengtą naujausios amerikietiškos metodikos pagrindu.

Taip pat mes kiekvienais metais plečiame siūlomos Lietuvos rinkai produkcijos asortimentą, siūlydami Jūsų dėmesiui naujas spalvas ir naujas kolekcijas – kad Jūs galėtumėte drąsiai realizuoti savas dizaino ir architektūros idėjas.

Šiandien mūsų asortimente pristatoma 20 spalvų vinilinės apkalos, 3 rąstų imitacijos apkalos rūšys, virš 30 fasado plokščių dekorų, imituojančių įvairias natūralias medžiagas, 5 sofito spalvos, baltos ir rudos spalvos vandens nutekėjimo sistema „Elit“ bei įvairios medžiagos ir puošimo elementai fasadų apdailai.

Siekiant visiškai išvengti bet kokios rizikos Jūsų fasado išsaugojimui ateityje, gamintojas reguliariai diegia įvairius inovacinius Alta-Profil sprendimus.

Svarbu: mes rūpinamės kiekvienu savo klientu ir po pirkimo! Operatyvus aptarnavimas po pirkimo, suprantamos laikymo instrukcijos ir montavimo konsultacijos – šios ir kitos paslaugos taps dar vienu faktoriumi, raginančiu pasirinkti UAB Žemeina aukštos kokybės apkalą, fasado plokštes ir vandens nutekėjimo sistemas.