+370 618 777 22

Fasado plokštės

alta1Šiuolaikinėse statybose fasado plokštės taikomos ir namo cokolio, ir viso fasado apkalimui.

Ši produkcija plačiai taikoma ir pačių įvairiausių pastatų architektūrinių elementų (kolonų, tvorų, fligelių) apdailai.

Fasado plokštės pastatų šiltinimui

Savų namų šiltinimas – vienas pagrindinių namų savininkų rūpesčių. Optimalus temperatūros režimas patalpose būtinas žmogaus sveikatai ir komfortui. Fasado plokštės gali išspręsti ne tik namo šiltinimo problemą, bet ir pagerinti jo išvaizdą. Tokia apdailos rūšis plačiai paplitusi ir bet kuriame mieste galima rasti daugybę namų, apdailintų plytų mūrinį imituojančiomis plokštėmis. Apkala – tai viena pačių kokybiškiausių ir tvirčiausių apdailos medžiagų, bet jos montavimą geriau patikėti profesionalams, nes esama tam tikrų technologinių plonybių, kurioms reikia specialių įgūdžių ir žinių.

Tam, aišku, reikia papildomų išlaidų, bet tai tikrai apsimoka. Teisingai surinktas korpusas, profesionaliai atliktas šiltinimas ir kokybiškas plokščių sumontavimas leis jums keliems dešimtmečiams pamiršti apie remonto ir atstatymo darbus.

Išsamiau

Fasado plokščių montavimas

Fasado plokščių surinkimas specialistui yra visiškai nesunkus ir atliekamas greitai. Šio tipo apdailos medžiagos dėl lengvo svorio ir funkcionalumo yra nesunkiai sumontuojamos. Apkala tvirtinama prie karkaso, jai nereikia papildomų tvirtinimo elementų. Nuo seno fasadai dailinami geriausiomis gamtinėmis medžiagomis, todėl ir apkala dažniausiai atkartoja medienos tekstūrą arba apdailos akmenų pjūvio piešinį.  

Specialios lietos fasado plokštės mūsų laikais yra paklausios Lietuvoje ir kitose Rytų Europos šalyse. Savo eksploatacinėmis savybėmis jos nenusileidžia (ir netgi pranoksta) gamtines apdailos medžiagas.

Pagrindinis pranašumas – lieta apkala yra labai tvirta, neyra, atspari korozijai ir deformacijai. Jos nereikia atnaujinti ir papildomai perdažyti keletą dešimtmečių.

Plokštės gaminamos iš polimerų junginių, o pagrindinis gamybos būdas – liejimas. Atskirą Lietuvos statybinių medžiagų rinkos nišą sudaro Alta-Profil fasadinės plokštės, kurias tiekia UAB Žemeina. Firma savo vartotojams suteikia plataus pasirinkimo galimybę – pristatomos daugiau negu trisdešimties atspalvių plokštės, imituojančios įvairių gamtinių medžiagų: granito, medienos, marmuro ir kt. struktūrą.

Kompanijos Žemeina fasado plokščių Lietuvoje pranašumai

Visos PŽ Alta-Profil fasado plokštės visiškai nekenksmingos sveikatai, jos neišskiria toksinų. Yra atsparios ugniai, pagamintos laikantis visų technologinių normų ir yra labai gražios.

Ši medžiaga yra atspari mechaniniam poveikiui, net ir stipriems smūgiams. Išlaiko iki šešiasdešimties žemų temperatūrų ciklų atsparumo šalčiui testuose. Pačios nuožmiausios žiemos metu apkala visiškai išlaiko savo pagrindines savybes, nesuyra ir nesideformuoja.

Lietos fasadinės plokštės apsaugotos nuo pelėsių ir grybelių, t. y., jos yra atsparios kenksmingiems mikroorganizmams. Joms nekenkia ultravioletiniai spinduliai, jos atsparios terminiam poveikiui.

Fasado apdailos plokštės - kainos

Nuo kitų apdailos medžiagų jos skiriasi ir kaina – Vilniuje ir kituose miestuose fasado plokštės yra pigesnės. Gražus išorinis vaizdas ir siūlomų spalvų įvairovė sugeba pakeisti pačius neišvaizdžiausius statinius. Nors jų montažas yra gana paprastas, bet jo atlikimui būtina pasinaudoti meistrų paslaugomis. Šios apdailos medžiagos konstrukcijos ypatybės leidžia apkalti ne tik fasadus, bet ir kitas statybines konstrukcijas: kolonas, stulpus, tvoras ir kt.

Montavimas atliekamas visus metus nepriklausomai nuo sezono. Fasado plokštės yra patikimai apsaugotos nuo kritulių ir temperatūrų pokyčių.

Kaina: kur Vilniuje galima įsigyti fasado apdailos plokščių

Ganėtinai svarbus faktorius, turintis įtakos stabiliam lietų plokščių paklausos augimui, yra jų gana maža kaina. Dabar tai yra pati prieinamiausia šiuolaikinė fasadų apdailos medžiaga Lietuvoje. Vilniuje platų fasadų plokščių asortimentą siūlo kompanija Žemeina. Kompanijos svetainėje pateikiamas patogus dabar parduodamų statybinių medžiagų katalogas. Ten pat pirkėjas gali įvertinti lietos apkalos išvaizdą ir susipažinti su jos technine charakteristika. Šiandien nusipirkti fasadų plokščių, siūlomų UAB Žemeina, galima ir Vilniuje, ir kituose Lietuvos miestuose.

.

Galerija