+370 618 777 22

Plyta

Plytas imituojančios fasado plokštės nepaprastai panašios į tikrų plytų mūrą, bet yra daug praktiškesnės ir tarnauja daug ilgiau, negu standartinė apdaila.

Šitos plastikinės plokštės, imituojančios plytų mūrą, ne tik patrauklios išoriškai, bet ir yra pritaikytos Lietuvos bei kitų Rytų Europos šalių klimato sąlygoms. Specialių priedų cheminėje sudėtyje dėka jos tampa maksimaliai tvirtomis ir plastiškomis.

 
Plokščių dydis
ilgis 1130 mm
plotis 475 mm
pakuotėje 10 vnt.
 

Pagrindiniai fasado plokščių „Alta-Profil“ pranašumai

  • Mūsų fasado plokštės projektavimo metu praėjo nepriklausomą testavimą tvirtumo atžvilgiu – jos nelūžta ir nesisluoksniuoja, atitinka tarptautinius kokybės standartus visais parametrais.
  • Gali būti eksploatuojamos 50 ir daugiau metų saikingai šalto ir šalto klimato sąlygomis (nuo t° от -50 °С iki +60 °С).
  • Plokštės netoksiškos, atsparios mikrobiologinei korozijai, šviesos ir šilumos poveikiui.
  • Išlaiko dekoratyvines ir tvirtumo savybes po 60 atsparumo šalčiui bandymų.
  • Nesuyra veikiamos smūgių esant temperatūrai nuo t° от -20 °С iki -60 °С.
  • Paprastai montuojamos. Montavimui nereikia specialaus pasiruošimo. Darbai gali būti vykdomi bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu oru. Montuojant plokštės tiesiog mechaniškai pritvirtinamos prie laikančiosios konstrukcijos, o plokštės pritvirtinamos viena prie kitos.
  • Fasado plokštės gali būti panaudojamos namo cokolio apdailai, viso fasado apkalai bei kitiems jūsų namo architektūriniams elementams (kolonoms, aptvaroms, priestatams).

Šiandien plytos yra populiari statybinė medžiaga ne tik dėl savo techninių parametrų, bet dar ir todėl, kad iš jų pastatyti statiniai atrodo solidūs ir tvirti. PŽ Alta-Profil fasado plokštėmis su plytų imitacija galima apkalti bet kokį statinį ir sukurti apdailos plytelių įvaizdį.

Plytas imituojančių fasado plokščių pranašumai

Plytas imituojančios fasado plokštės gaminamos iš kokybiškų žaliavų ir visiškai atitinka reikalavimus, taikomus išorės medžiagoms. Jos yra nejautrios drėgmei ir krituliams, klimato pokyčiams, neblunka ilgainiui veikiamos išorės faktorių, o sustiprintų standumo briaunų ir tvirtos medžiagos dėka atlaiko didelius fizinius krūvius.

Fasado plokštės surenkamos taip pat paprastai, kaip apkala ar kitos tokio pobūdžio apdailos medžiagos, po darbo nelieka šiukšlių ir purvo. Plokštės tvirtinamos prie karkasinių grotelių, kuriose gali būti patalpinta termoizoliacija ar kažkokia kitokia izoliacinė medžiaga. Kampai ir sandūros uždengiami lietinėmis juostelėmis (moldingais) ir tokiomis plokštėmis apkaltas namas atrodo kaip tikrų plytų namas.

Fasado apdaila: plytų imitacija ir plytų spalvų variantai

Plytas imituojančių fasado plokščių, kurių kaina yra visiškai prieinama masiniam vartotojui, kataloge pristatomos ir klasikinės apdailos plytelės, ir pakankamai retos pridegusios spalvos plytos, kurios yra praktiškai juodos. Imitaciją sudaro ne tik plytų spalvos ir faktūros, bet ir sienos reljefo su visomis siūlėmis ir kitomis techninėmis įdubomis atkartojimas.

Nusipirkti fasado plytelių Lietuvoje (Vilniuje, Kaune ir kituose šalies miestuose) jūs galite pas oficialius UAB Žemeina partnerius. 

 

Susisiekite su mumis

 

Darbų pavyzdžiai