+370 618 777 22

Kita produkcija: stogo vandens nutekėjimo sistemos ir vejos grotelės

Svarbus stogo sistemos elementas yra organizuotas vandens nuleidimas arba vandens nutekėjimas.

Jei jo nėra, gali būti apgadintas fasadas ir cokolis, dėl pernelyg didelės hidrostatinės apkrovos greitai susidėvės pamatas.

Pasirinkti reikiamą vandens nutekėjimo sistemą, geriausiai tinkančią jūsų namo stogui, jums padės UAB Žemeina ir mūsų partnerių Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose profesionalūs pardavėjai konsultantai. Jie atsakys į visus klausimus, atliks visus reikiamus skaičiavimus ir pateiks aktualią informaciją apie esamas vandens nutekėjimo sistemas.

Hidrostatinė apkrova smarkiai padidėja ne sezono metu ir netgi patikima izoliacija ir kokybiškos apdailos medžiagos negali visiškai apsaugoti nuo jos statybinių konstrukcijų. Niekaip nepavyks apsieiti be lietaus kanalizacijos. Profesionaliai surinkta vandens nutekėjimo sistema pasižymi dideliu hermetiškumu, funkcionalumu ir gali atsispirti bet kokioms orų anomalijoms. Ji apsaugos jūsų namus nuo pelėsių ir grybelių, o metalo konstrukcijas – nuo korozijos.

Lietaus kanalizacija – tai garantuota apsauga nuo bet kokių pratekėjimų ir geriausias būdas palaikyti namo viduje optimalų drėgmės lygį.

Vandens nutekėjimo sistemos namams, pirkti Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose jūs galite pas UAB Žemeina partnerius. Jos būna trijų rūšių: organizuota išorinė, vidinė ir neorganizuota.

Išsamiau

Neorganizuota – tai, trumpai tariant, stogo šlaitas. Vanduo tiesiog pats nutekės žemyn. Šiuo atveju gali gerokai nukentėti pamatai net iki nusėdimo ir iš dalies suirimo. Viso šito pasekmes nesunku numatyti.

Vidinė sistema neblogai atlieka savo apsaugines funkcijas, bet kažkiek vandens vis tiek patenka ant sienų ir pamatų, todėl kad vidiniai nuotakai yra per tam tikrą atstumą nuo stogo krašto.

Išorinė organizuota lietaus kanalizacijos sistema yra pati patikimiausia ir efektyviausia. Jei ji surinkta laikantis montavimo technologijos, 100% vandens nutekės nuo stogo į specialiai įrengtas vandens nutekėjimo duobes arba vamzdžius.

Anksčiau vandens nutekėjimo sistemai dažniausiai buvo naudojamos metalinės vandens nuleidimo konstrukcijos. Jų trūkumai buvo gana didelis svoris ir antikorozinės dangos būtinybė. Be to, metalas gana jautrus agresyvios aplinkos poveikiui, o rūgštiniai lietūs dabar nėra reti. Todėl šiuolaikinėse statybose naudojamos plastikinės vandens nutekėjimo sistemos. Ši medžiaga yra tvirta ir atspari įvairaus pobūdžio krūviams ir poveikiams. Žinoma, polimerinės medžiagos irgi smarkiai skiriasi viena nuo kitos, būtent todėl ir reikalinga specialisto konsultacija.

Stogas – tai savotiškas pastato apsauginis skydas, o vandens nutekėjimo sistema yra vienas pagrindinių stogo komponentų. Nuo jos daugiausia priklauso ne tik išorinių konstrukcijų (fasado, mansardos, cokolio ir kt.) sauga, bet ir vidinės apdailos, sienų ir grindų dangos vientisumas – drėgmė vienu ar kitu būdu prasiskverbia pro bet kokias statybines medžiagas.

Vandens nutekėjimo sistemų iš plastiko pranašumai

Kompanija Žemeina pristato Lietuvos rinkoje gamintojo Alta-Profil – kompanijos, sukūrusios naują vandens nuotakų gamybos iš PVC technologiją, – vandens nutekėjimo sistemas. Šios technologijos dėka kompanija gamina tikrai novatorišką produkciją.

Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose UAB Žemeina siūlomos vandens nutekėjimo sistemos yra dar tobulesnės konstrukcijos. Technologinė ypatybė – universalių kampų ir sklendžių gamyba. Standartinių detalių dėka galima supaprastinti montavimą ir sutaupyti lėšų. Pats latakas irgi gerokai skiriasi nuo analogiškų kitų gamintojų gaminamų elementų. Ypatinga pjūvio konfigūracija daro lataką kietu ir atspariu mechaniniams poveikiams.

Naujų konstrukcijų dėka vandens nuvedimo sistema dirba efektyviau. Jos dėka galima per trumpą laiką pašalinti nuo stogo kelis kubus lietaus vandens. Sandūros sumontuotos su patikimais sandarikliais. Dėl visos sistemos aukšto lygio hermetiškumo ir standaus visų elementų fiksavimo pratekėjimo rizika tampa minimali, o tai reiškia, kad apsaugos lygis padidėja.

Latakai turi standumo briaunas ir yra pagaminti iš aukšto atsparumo polivinilchlorido. Tai padidina visos sistemos atsparumą smūgiams ir dilimui. Kartu vandens nutekėjimo sistemas sumontuoti galima labai greitai, jei naudosite PŽ Alta-Profil plastikinius latakus.