+370 618 777 22

Vejos grotelės

vejos groteles pirktiDekoratyvinė lauko apdaila — tai komfortabilu, naudinga ir itin gražu!

Vejos grotelės ekologinei stovėjimo aikštelei

Šiuo metu vejų ekotinklelių rinka rytų Europoje dinamiškai plečiasi, o bendrovė „Žemeina“ siūlo Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims puikią lauko apdailą „ТМ Alta Profil“, kuri yra aukštos kokybės, išskirtinai ilgaamžė, tvirta ir patikimai eksploatuojama.

Vejos korys „Alta-Profil“ – tai šiuolaikinė grindinio sistema, kuri užtikrina tvirtą ir ekologišką paviršių, vejos dangos palaikymui, grunto arba skaldos išbarstymo vietos sustiprinimui.

Vejos grotelės gali būti naudojamos gražių ir tikslių pėsčiųjų takų sukūrimui, sporto ir vaikų žaidimų ar stovėjimo aikštelių įrengimui, bei originalių dizainerių kompozicijų sukūrimui iš birių medžiagų.

Vejos tinkleliai „Alta-Profil“ pagaminti iš tvirto polimero, gamintojas jiems suteikia 10 metų garantiją. Siūlomi žalios, rudos, juodos, raudonos, geltonos ir mėlynos spalvų, taip pat išsiskiria išskirtiniu laukelių dizainu, kuris neturi analogų ES rinkoje.

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Prieinama lauko apdailos „Alta Profil“ kaina puikiai dera su aukšta kokybe.

Tai tampa įmanoma dėl inovatyvių technologijų ir gamybos automatizavimo.

Visuose etapuose atliekama daugelio lygių kontrolė: perkant žaliavas, gaminant ir atliekant užbaigtų gaminių kontrolę. Dėl to, „Alta Profil“ gaminama apdaila nenusileidžia geriausiems vakarų Europos pavyzdžiams.

Priešingai pigiems kinietiškiems analogams, kokybiška dekoratyvinė lauko apdaila „Alta Profil“ yra visiškai pritaikyta Baltijos klimatui. Ji puikiai atlaiko aukštą drėgmę ir staigius temperatūros svyravimus.

6 priežastys naudoti vejos groteles „Alta Profil“

1. Taupymas automobilių plovykloje

Vejos tinklelis sutvirtina gruntą ir drenuoja stovėjimo aikštelės teritoriją, apsaugodamas nuo drėgmės susikaupimo ir dryžių susidarymo. Jūsų automobilis neklimps ir išliks švarus.

2. Prasiskverbimas į žolę 90 %

Dėl viršutinio dirvožemio sluoksnio sustiprinimo, yra neapkraunama šaknų sistema. Nuolatinėje automobilių stovėjimo aikštelėje žolė puikiai atrodo. Prasiskverbimas į žolę 90 %.

3. Jūsų idėjų įgyvendinimas

Naudojant vejos tinklelį galima sukurti tiek asketišką stovėjimo aikštelę su lygiu gruntu, tiek ir veją žaisti vaikams. Išsirinkite dangos spalvą ir laukelių konfigūraciją pagal savo skonį! Aikštelę galima nubarstyti skalda, smėliu, arba pasėti veją.

4. Tarnaus ilgiau nei 20 metų

Ekotinklelis yra pagamintas iš itin tvirto plastiko ir išlaiko apkrovas, siekiančias 40 tonų/ m2. Kokybiškai sumontavus apie jį galima pamiršti 20 metų.

5. Sumontuojamas per 1 dieną

Ekotinklelį galima transportuoti lengvuoju automobiliu. 1 m2 įrengimas užtrunka vidutiniškai 20 minučių. Nedideliame sklype ekotinklelį galima įrengti per 1 dieną.

6. Nereikalauja priežiūros

Žemė ir nupjauta žolė nesikaupia laukeliuose, dėl to nėra reikalingas valymas. Pjauti žolę tokiame sklype yra kur kas patogiau nei pasėtą įprastai.

Unikali vejos grotelių „Alta Profil“ gamybos technologija

>

PIRKITE VEJOS GROTELES LIETUVOJE:

UNIVERSALUS TINKLELIS
vejos grotelės
Spalvos: žalia, raudona, rožinė, mėlyna, žydra, geltona, ruda
ilgis 333 mm
plotis 333 mm
komponento svoris 0,32 kg

 

GROTELĖ SUTVIRTINTA AUKŠTU PROFILIU
GROTELĖ SUTVIRTINTA AUKŠTU PROFILIU
Spalvos: žalia, juoda
ilgis 500 mm
plotis 500 mm
komponento svoris 0,77 kg

 

GROTELĖ SU PAPILDOMU RĖMELIU
GROTELĖ SU PAPILDOMU RĖMELIU
Spalvos: žalia, raudona, rožinė, mėlyna, žydra, geltona, ruda
ilgis 400 mm
plotis 400 mm
komponento svoris 0,465 kg